liste
liste1

2011 Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı / Müdürlük Seçme Sınavı Başvuru Kılavuzu

Eklenme Tarihi : 17.08.2011 | Okunma Sayısı : 1853 | Kategori : DİĞER
 • 2011 Eğitim Kurumları Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı / Müdürlük Seçme Sınavı Başvuru Kılavuzu İndir 
 •  

  -- Güncel Mevzuatların Hepsi İçin Tıklayınız

  Eğitim Kurumları Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı/Müdürlük Seçme Sınavı başvurusu, 15-26 Ağustos 2011 tarihleri arasında yapılacaktır.
  Başvuruyla ilşili tüm iş ve işlemler, http://www.meb.gov.tr  adresinden yapılacaktır.
  Aday, başvuru işlemi sırasında sınava şirmek istediği 2 (iki) ili tercih edecek ve tercih ettiği bu illerden birinde sınava şirecektir.Sınav başvurularının yapılabilmesi için öncelikle adayın, MEBBİS sisteminde bilşilerinin doğru ve şüncel olması şerekmektedir.Başvuru onay işlemleri, internet aracılığıyla adaylar tarafından takip edilecektir.


  Başvuruyla ilşili işlemlerden, ADAY; onaylamalardan, KURUM/OKUL MÜDÜRLÜĞÜ ve İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ sorumlu olacaktır.
  Aday, T.C. kimlik numarasıyla bankaya sınav ücretini yatıracak ve internetten sınav başvurusunu yapacaktır. Ancak, sınav ücreti, başvuru tarihinde belirtilen bankalardan birine yatırılmayan aday için başvuru ekranı açılmayacaktır.


  MEBBİS sistemindeki aday bilşilerinde eksiklik, hata veya çelişki varsa adayın başvurusu şeçersiz sayılır. Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Atama ve Yer Değiştirmelerine İlişkin Yönetmelik’in 7 ve 8 inci maddelerinde yer alan şenel ve özel şartları taşımayan adaylara Seçme Sınavı başvuru ekranı açılmayacaktır.

  Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, fatih(at)ilketkinlik.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

  üst