liste
liste1

2011 - TUS Sonbahar dönemi sınav sonuçları açıklandı

Eklenme Tarihi : 18.10.2011 | Okunma Sayısı : 3483 | Kategori : Sınav Sonuçları

Sonbahar Dönemi Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) sonuçları bugün saat 16.00'dan itibaren açıklandı.


2011-TUS Sonbahar Dönemi Bilim Sınavı Sonuçları

2011-TUS Sonbahar Dönemi Yabancı Dil Sınavı Sonuçları


Yapılan değerlendirmeler ve madde analizleri sonucunda TTBT-1’de yer alan 3. sorunun ve şıklarının alan terminolojisine uymadığı, 60. sorunun ise soru kökünün hatalı olduğu belirlendiğinden bu sorular iptal edilmiş ve ilgili testi cevaplayan tüm adayların bu soruları doğru cevapladıkları kabul edilerek değerlendirme işlemi yapılmıştır.

ÖSYM'den yapılan açıklamada, 25 Eylül 2011 tarihinde iki oturumda yapılan 2011-TUS Sonbahar Dönemi Sınavı'nın değerlendirme işlemlerinin tamamlandığı belirtildi.

Açıklamaya göre, sınav sonuçları bugün saat 16.00'dan itibaren ÖSYM'nin ''http://sonuc.osym.gov.tr'' internet adresinden açıklanacak. Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecek.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, fatih(at)ilketkinlik.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

üst