liste
liste1

1. Sınıf 2. Dönem Sonu Karne Görüşleri 2

Ekleyen: ilketkinlik | Okunma Sayısı: 5889

İlk döneme göre daha başarılıydın. Bu başarının önümüzdeki sene de devamını diliyorum.Tatilde bol bol kitap okumalısın. Mutlu tatiller.


Çalışkan çocuğum benim, okumanı hızlandırmak için çok kitap okumalısın. Tatil de bol bol kitap oku. Mutlu tatiller diliyorum.
İlk dönem olduğu gibi ikinci dönemde başarılıydın. Sen azimli bir öğrencimsin. Senden ileriki yıllarda daha güzel başarılar bekliyorum. Ayrıca velime de çocuğuyla ilgilendiği için çok teşekkür ediyorum. Tatilde çok kitap okumalısın. Mutlu tatiller.


Bu yıl ki başarından dolayı beni çok mutlu ettin. Senin ileriki yıllarda daha da başarılı olacağına eminim. Çocuğuyla ilgilenen velime de ayrıca teşekkür eder mutlu ve huzurlu tatil geçirmeni diliyorum.


Akıllı ve çalışkan yavrum benim,
Senin başarından ve sınıf içindeki tüm davranışlarından dolayı beni çok mutlu ettin.Sen çok azimli bir çocuksun.Bu başarının ve azminin ömür boyu devamını diliyorum.


Gayretinden oldukça memnun olduğum bir yılı bitirdik.Tatilde gezmek kadar ders çalışmakta önemli.Senden istediğim bol bol kitap okuman.Ayrıca velime de çocuğuna olan ilgisinden dolayı teşekkür eder mutlu ve huzurlu tatiller diliyorum.


Gayretli bir öğrencim olduğunu biliyorum. Bu yıl ki başarından da memnunum.Ama tatil de çok çok kitap okumalısın.Mutlu ve huzurlu tatiller canım.


Bu yıl ki çalışmalarından oldukça memnunum. Senin ileride çok daha güzel yerlere geleceğine eminim.Tatilde bol bol kitap okumayı unutma. Güzel ve mutlu tatil geçirmeni diliyorum


Azimli ve çalışkan öğrencim benim,
Derslerdeki başarından ve sınıf içindeki davranışlarından çok memnunum. Önümüzdeki yıllardada bu başarılarının daha da artacağından eminim. Tatilde çok çok kitap okumanı istiyorum. Mutlu tatiller canım


Akıllı ve uyanık çocuğum benim,
Çalışmalarından oldukça memnun olduğum bir yılı bitirdik. Önümüzdeki yılda aynı başarılarının devamını diliyorum. Sen çok büyük adam olacaksın.Bu sözümü hiç unutma! Tatilde çok kitap oku. Mutlu tatiller.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, fatih(at)ilketkinlik.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

üst