liste
liste1

Anneler Günüyle ilgili Ront

Ekleyen: ilketkinlik | Okundu : 5060
Kategori : Anneler Günü

Anne: ah kızım kızım edalı kızım hiç bitmez nazın seni bir doktor istiyor ( doktor önlüklü çocuk sahneye gelir) vereyimmi ona derKızAnne:Kız:Anne:Kız:
ah ana ana dilleri yana ben varırım ona onunda bilgileri vardır öğretir bana der (ikisi kolkola girer)

ah kızım kızım edalı kızım hiç bitmez nazın seni bir öğretmen istiyor ( öğretmen çocuk sahneye gelir) vereyimmi ona der
ah ana ana dilleri yana ben varmam ona onunda koyunları vardır sağdırı bana der (çocuk gider)
ah kızım kızım edalı kızım hiç bitmez nazın seni bir çoban istiyor ( çoban çocuk sahneye gelir) vereyimmi ona der: ah ana ana dilleri yana ben varmam ona onunda hastaları vardır baktırır bana der (çocuk gider)

Sitemizde Online Test Çözün

İlketkinlik Eğlence Merkezi

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, fatih(at)ilketkinlik.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

üst