liste
liste1

Halk Eğitim Merkezi Kursları İçin Kursmatik Programı

Ekleyen: ilketkinlik | İndirilme Sayısı: 3857 | Dosya Boyutu: 1974 KB

Halk Eğitim Merkezi Kursları İçin Kursmatik Programı İndir.
Kurs günlerini hesaplar. Çalışma takvimini hazırlar. Çalışma saatlerini hesaplar. Sınav katılım ve imza listesini hazırlar. Kursiyer not fişini hazırlar. Kurs defterini (kapakla birlikte) oluşturur. Defterin her sayfasına otomatik olarak kurs tarihlerini yazar, dolu sayfalara sayfa numarası verir. Tek butonla tüm defteri yazdırabilme olanağı vardır. Defter kurs günlerine uygun yazdırıldığı için boş sayfa israfı olmaz.
Programın kullanılması:
Tüm veriler kurs veri girişinden yapılmalıdır. (Program açılışında form otomatik açılır) Hazırlanan kurs defterleri anasayfadan seçilip görüntülenebilir. Anasayfadan tatil günlerini ilgili sütuna girmeyi unutmayın. Anasayfadan müdür ve müdür yardımcısı ismini değiştirin. ÖNEMLİ formdan kurs verisi girerken ay/gün/yıl formatına göre yazın ve blok ders olsun mu kutusuna evet yada hayır yazın. Ders dağıtım çizelgesini mutlaka doldurun. Boş çalışma sayfaları silinmemelidir. Hem kurs isim listesini güncelleyebilisiniz. (formda kurs ismi yazarken otomatik tamamlar) Formüller asla silinmemelidir. Defter bas bilgileri kurs defteri hazırlamak için oluşturulmuştur. Yazdırırken yazıcınızın arkalı önlü yazdırdığından emin olun.

İndirdiğiniz dosyaların uzantısı DOCX, XLSX ve PPTX ise Microsoft Office 2007-2010 ile açılmaktadır.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, fatih(at)ilketkinlik.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

üst