×

30.04.2015 Teog sınav soruları ve cevapları açıklandı

Eklenme Tarihi : 04.05.2015 | Okunma Sayısı : 4342 | Kategori : SBS

Öğrenciler; 29 Nisan 2015 Çarşamba günü 1. oturumda; Türkçe, Matematik, Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi derslerinden;  Perşembe günü yapılan 2. oturumda Fen ve Teknoloji, T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük, Yabancı Dil derslerinden -özel durumlar dışında- kendi okullarında belirlenen sınıflarda sınava alınmıştır.

Sınavdan önce özel gereksinimlerini belgelendiren; 2 öğrenci hastanede, 119 öğrenci evinde ve 8.328 öğrenci tek kişilik sınıfta sınava alınmıştır.

Mazeretinden dolayı sınava giremeyen öğrenciler, mazeretlerini okul müdürlüklerine belgelendirdikleri takdirde 16-17 Mayıs 2015 tarihinde yapılacak olan mazeret sınavına alınacaktır.

Okul müdürlükleri mazeret sınavına girecek öğrencilerin bilgilerini en geç 05 Mayıs 2015 Salı günü saat 17:00’ye kadar e-okul sistemine işlemeleri gerekmektedir.

8. sınıf 2. dönem TEOG sınav soruları ve cevapları :

Türkçe dersi A kitapçığı ve cevapları

Fen ve Teknoloji A kitapçığı ve cevapları

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi A kitapçığı ve cevapları

Matematik A kitapçığı ve cevapları

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük A Kitapçığı ve cevapları

İngilizce A Kitapçığı ve  cevapları

Fransızca A kitapçığı ve cevapları

Almanca A kitapçığı ve cevapları

İtalyanca A kitapçığı ve cevapları

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, fatih(at)ilketkinlik.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

üst