Online İmam Hatip 7. ve 8. Sınıf Takdir ve Teşekkür Belgesi Hesaplama
Açıklama

İmamhatip ortaokullarında puan ortalaması Türkçe dersinden 55.00 diğer derslerin her birinden 50 puandan aşağı olmamak şartı ile tüm derslerin dönem ağırlıklı puan ortalaması 70.00 - 84.99 arası olanlara "Teşekkür Belgesi" ve 85.00 puan ve yukarı olanlara "Takdir Belgesi" verilir.

Uyarı

• Sayıların ondalıklı kısmını ayırmak için "." (nokta) veya "," virgül kullanınız.

• Haftalık ders saati 7. sınıflar için 34 saat ve 2 saat seçmeli toplam 36 saat olarak alınmıştır.

• Haftalık ders saati 8. sınıflar için 33 saat ve 2 saat seçmeli toplam 35 saat olarak alınmıştır.

• Seçmeli ders, ders notu girilirse hesaplama işlemine alınacaktır.

• ( 4 + 4 + 4'e Göre ) Yeni sisteme göre 7. ve 8. Sınıflar için Takdir ve Teşekkür Belgesi hesaplamak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Seçim Yapınız

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, fatih(at)ilketkinlik.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

üst