Online 6. Sınıf Takdir Teşekkür Belgesi Hesaplama - Karne Notu Hesaplama
Açıklama

6. sınıflarda puan ortalaması Türkçe dersinden 55.00 diğer derslerin her birinden 50 puandan aşağı olmamak şartı ile tüm derslerin dönem ağırlıklı puan ortalaması 70.00 - 84.99 arası olanlara "Teşekkür Belgesi" ve 85.00 puan ve yukarı olanlara "Takdir Belgesi" verilir.

Uyarı

• Haftalık ders saati 29 saat zorunlu ve 2 saat seçmeli toplam 31 saat olarak alınmıştır.

• Seçmeli ders, ders notu girilirse hesaplama işlemine katılacaktır.

• Sayıların ondalıklı kısmını ayırmak için "." (nokta) veya "," virgül kullanınız.

• (4 + 4 + 4'e Göre) Yeni sisteme göre 6. Sınıflar için Takdir ve Teşekkür Belgesi hesaplamak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, fatih(at)ilketkinlik.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

üst