liste
liste1

İki arkadaşınız arasında yaşanan bir problemi belirleyip hangi şapkanın belirttiği ifadelere göre çözebileceğinizi açıklayınız

Ekleyen: ilketkinlik | Okundu : 551
Kategori : Çeşitli Eğitim Kaynakları

Beyaz şapka : Arkadaşlarımı bir yerde oturup konuşmaya davet ederim. Üçümüz konu hakkında konuşuruz.

Kırmızı şapka : İki arkadaşıma da bu durumun beni ne kadar üzdüğünü anlatırım. Yanlarında ağlarım ve barışmalarını sağlarım.

Siyah şapka : Arkadaşlarımın sorunlarını çözemeyeceğini düşünürüm. Bu nedenle aralarındaki meseleye karışmam.

Sarı şapka : Arkadaşlarımın eninde sonunda aralarındaki sorunu çözeceğini düşünürüm.

Yeşil şapka : Arkadaşlarıma birbirlerinden habersiz bir sürpriz hazırlarım. Böylece bir araya gelip sorunlarını çözebilirler.

Mavi şapka : İki arkadaşımla da ayrı ayrı konuşup sorunu anlamaya çalışırım. Birbirleri hakkındaki düşünceleri öğrenirim.

Şapkalar ve anlamları için yazımızı okuyunuz.

Sitemizde Online Test Çözün

İlketkinlik Eğlence Merkezi

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, fatih(at)ilketkinlik.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

üst